Kopsapulces “Ventspils nekustamie īpašumi” pārvaldītajās daudzdzīvokļu ēkās

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” šonedēļ organizēs  daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Rindas ielā 40 īpašnieku kopsapulci, lai lemtu par ēkas atjaunošanas iespējām.

Iedzīvotāji uz kopsapulci tiek aicināti ceturtdien, 4.jūlijā, plkst.18.00 Pārventas pamatskolas telpās Tārgales ielā 61.

Kopsapulcē izskatāmie jautājumi: norēķini par komunālajiem pakalpojumiem un dzīvojamās mājas atjaunošanas iespējas. Šobrīd jau ir veikts būvdarbu iepirkums mājas atjaunošanai.

Lai kopsapulcē pieņemtu lēmumu, nepieciešams PAR nobalsot 50%+1 balss dzīvokļu īpašniekiem. Reģistrējoties kopsapulcē, jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti (ja cita persona pārstāv īpašnieku, tad nepieciešama pilnvara). Savukārt, ja  mainījies dzīvokļa īpašnieks, tad jāuzrāda arī īpašuma tiesības apliecinoši dokumenti.

Kopsapulcē aicināti piedalīties visi mājas iedzīvotāji, taču jāņem  vērā, ka balsojumā, saskaņā ar Dzīvokļa īpašuma likumu, drīkst piedalīties tikai dzīvokļu īpašnieki.

Neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties „Ventspils nekustamie īpašumi” Ekspluatācijas daļā, Užavas ielā 8, vai zvanīt pa tālruni 63629551.