Lielgabarīta atkritumu nodošanas iespējas

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Aleksandra ielā 15, Lielajā prospketā 30 un 32, Brīvības ielā 32/34, Jūras ielā 1 iedzīvotāji, kā arī veterinārās klīnikas personāls Jūras ielā 1A turpmāk lielgabarīta atkrītumus varēs nodot reizi nedēļā.

Lielgabarītu atkritumu savākšana un izvešana tiks organizēta ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00, izvietojot blakus pazemes atkritumu konteineriem Jūras ielā 3A auto piekabi.

Savukārt situācijā, ja ir nepieciešamība no nevajadzīgām lietām atbrīvoties ātrāk nekā norādītajā dienā, tad iedzīvotājiem par to izvešanu jāparūpējas pašiem, nogādājot atkritumu nodošanas laukumos Jēkaba ielā 47 vai Siguldas ielā 8A.

Vēršam uzmanību, ka plānveidīgi organizējot atkritumu savākšanu un izvešanu no pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” apsaimniekoto dzīvojamo māju teritorijām, lielgabarīta atkritumus norādītajās vietās drīkst novietot tikai noteiktajās dienās.

Par lielgabarīta atkritumiem uzskatāmas mēbeles, matrači, sadzīves tehnika u.c., kurus to izmēru dēļ nav iespējams un nedrīkst ievietot sadzīves atkritumu konteineros.

Aicinām daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājus izturēties ar sapratni un ievērot lielgabarīta atkritumu nodošanas kārtību!

Plašāk ar lielgabarīta atkritumu nodošanas/savākšanas grafikiem pie pārējām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām iespējams iepazīties šeit