„Ventspils nekustamie īpašumi” apsaimniekotajās ēkās sāk pieslēgt apkuri

Ņemot vērā laika apstākļus,  pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” šodien sāks pieslēgt apkuri savā pārvaldībā esošajām nedzīvojamām ēkām, bet rīt apkuri sāks pieslēgt daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, nodrošinot vispirms siltumenerģijas padevi  nerenovētām ēkām.

Vēršam uzmanību, ja pēc apkures padeves radiatori dzīvoklī nesilst vai silst tikai daļa no tiem, tad par to nekavējoties aicinām ziņot mājas pārvaldniekam pa tālruni  636 22588 vai ēkas iekšējās apkures sistēmas apkalpotājam SIA „Cirtnis” pa tālruni 26602509.

Lai drēgnajās rudens dienās mājoklī būtu komfortabli, ēku siltummezgli ļauj regulēt siltuma padevi apkures sistēmā atbilstoši āra gaisa temperatūrai, nepieļaujot telpu atdzišanu vai pārkurināšanu. Āra gaisa temperatūrai paaugstinoties vai pazeminoties, siltummezgls izslēdzas vai ieslēdzas automātiski. Tas nozīmē, ka ar minimālu siltumenerģijas patēriņu ir iespējams nodrošināt dzīvokļos komforta prasībām atbilstošu temperatūru, tāpēc iedzīvotājiem nevajadzētu satraukties, ka dienas laikā, paaugstinoties gaisa temperatūrai, radiatori var būt vēsi.