Remontēs daudzdzīvokļu māju kāpņu telpas

Pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi”, atbilstoši pārvaldīto māju dzīvokļu īpašnieku pieņemtajiem lēmumiem, šomēnes uzsākusi pretendentu atlasi kosmētisko remontu īstenošanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kāpņu telpās.

Tālrunis saziņai ēku inženiertehnisko sistēmu jautājumos

Informējam, ka ar pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” apsaimniekoto ēku iekšējo apkures sistēmu, kā arī aukstā ūdens un kanalizācijas sistēmu apkalpojošo uzņēmumu “Cirtnis” iespējams sazināties pa jaunu tālruņa numuru 27860718 vai arī

Atgādinājums par lielgabarīta atkritumu savākšanu un izvešanu

Saistībā ar gaidāmajām Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienām, pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos būs mainīts lielgabarīta atkritumu savākšanas un izvešanas laiks.

Divās daudzdzīvokļu mājās ierīkos attālināti nolasāmos ūdens patēriņa skaitītājus

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” noslēgusi līgumus par attālināti nolasāmo ūdens patēriņa skaitītāju ierīkošanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Jūras ielā 3 un Lielajā prospektā 38.

Šomēnes mainīts lielgabarītu atkritumu savākšanas un izvešanas grafiks

Saistībā ar gaidāmajām Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienām, šomēnes Pārventā un Ventas kreisā krasta dzīvojamo māju iekšpagalmos būs mainīts lielgabarīta atkritumu savākšanas un izvešanas grafiks.

Dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmes

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” sagatavojusi tās pārvaldībā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmes 2021. gadam.