“Ventspils nekustamie īpašumi” jaunais valdes sastāvs

Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome 20. janvārī pieņēmusi lēmumu par pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” valdes sastāvu.

Lai stiprinātu pašvaldības SIA “Ventspils nekustamo īpašumi” valdes kapacitāti ar mērķi uzlabot saimnieciskās darbības rādītājus, izvirzīto plānu apguvi un mērķu sasniegšanu, nolemts palielināt valdes locekļu skaitu līdz diviem locekļiem, virzot valdes priekšsēdētaja amatam esošo pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētāju Valdi Lesiņu, bet valdes locekļa amatam – Armīnu Kleinbergu, vienlaikus atļaujot viņam uz laiku savienot šo amatu ar pašvaldības SIA “Ventspils tirgus” valdes priekšsēdētāja amatu.

Valdis Lesiņš – ieguvis atbilstošu augstāko izglītību – maģistra grādu būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšanā Rīgas Stradiņa universitātē, kā arī ieguvis profesionālo pieredzi vadošos amatos.   

Armīns Kleinbergs – ieguvis profesionālā maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Ventspils Augstskolā, kā arī ieguvis profesionālo pieredzi vadošos amatos.

Abiem kandidātiem nepastāv normatīvajos aktos noteiktie šķēršļi valdes locekļu amatu ieņemšanai pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi”.